منتخبین جام فجر(بویین زهرا)

نوشته شده توسط :saeede riazi
سه شنبه 6 بهمن 1394-09:41 ق.ظ

گروه A :                                گروه B :

متولدین 1387-1391                   متولدین 1387-1391

مها فخار                                               سماء فتحی راد

روشنک رحیمی                                       مینو معصومی

باران شور میج                                         الهام زمانی

ثمین خان محمدی                                    محدثه ترکه

آتاناز اکبر شاهی                                      شیدخت مازندرانی

سارا رحمانی

متولدین 1385-1386                   متولدین 1385-1386

بهار ساسانی                                        الینا خباز

یلدا پناهی                                            حنانه جعفری

دینا اباذر                                               مهنا شیر محمدی

متولدین 1383-1384                   متولدین 1383-1384

ثنا درودی                                              نازنین زینب رضایی نژاد

یگانه  جدی                                            آیلین همدانی

زینب چراغچی                                         دیبا حسین پور

متولدین 1382-1381                   متولدین 1382-1381

نگار صادقی                                            فاطمه نوروزی

فاطمه ذوالفقاری                                     الهه زمانی

نازنین کشاورز                           





نظرات() 

منتخبین جام فجر (مسابقات آکادمی آفتاب)

نوشته شده توسط :saeede riazi
دوشنبه 5 بهمن 1394-11:06 ب.ظ

تیم الف:

متولدین 1389-1391
مینو معصومی
سماء فتحی راد
متولدین 1388
سارا رحمانی
مها فخار
روشنک رحیمی
باران شورمیج
متولدین 1387
ثمینه خان محمدی
آتاناز اکبرشاهی
محدثه ترکه
متولدین 1386
بهار ساسانی
دیبا اباذر
یلدا پناهی
الینا خباز
متولدین 1385
سارینا جانی
کیانا کلانتر
متولدین 1384
ریحانه شقاقی پور 
زینب چراغچی
زینب رضایی نژاد
آیلین همدانی
متولدین 1383
دینا حسین پور
ثنا درودی
یگانه جدی
متولدین 1382-1381
نگار صادقی
فاطمه ذوالفقاری
نازنین کشاورز
فاطمه نوروزی




نظرات() 

جشن فجر در آکادمی آفتاب

نوشته شده توسط :saeede riazi
دوشنبه 5 بهمن 1394-10:57 ب.ظ

دومین دوره مسابقات لیگ باشگاهی استان قزوین (جام فجر

به میزبانی آکادمی آفتاب
در تاریخ 21 بهمن ماه 94 ساعت 14 الی 17 در استخر آریان برگزار می گردد.
رده های سنی مدرسه ی شنا از متولد 1391  تا 1381 و در  7 رشته انفرادی و 2 رشته ی تیمی انجام خواهد شد.
انتخابی جهت گزینش تیم منتخی آکادمی آفتاب  روز دوشنبه 5 بهمن ماه برگزار می شود.




نظرات() 

مسابقات اسلالوم/آبهای آرام

نوشته شده توسط :saeede riazi
یکشنبه 26 مهر 1394-12:23 ق.ظ

یکدوره مسابقه اسلالوم /آبهای آرام به میزبانی دریاچه ی آزادی تهران در دو گروه سنی نوجوانان و بزرگسالان انجام شد و تیم قزوین با ترکیب خانمها:

نوجوانان:فاطمه زهرا تجدد-ریحانه خزایی-بیتا رحیمی-مبینا رهنما
جوانان:تابان عطارزاده-مهرنوش شایسته مهر-مریم بهرامی-محدثه حسن پور
بزرگسالان:ساجده مرتضوی-مائده مرتضوی
شرکت نمود و در پایان تیم استان قزوین در اولین حضور خود در بین 11 تیم شرکت کننده به مقام چهارم رسید.
برای دیدن تصاویر بر روی عکس کلیک کنید/





نظرات() 

مسابقات بسیج دانش آموزی

نوشته شده توسط :saeede riazi
شنبه 25 مهر 1394-11:58 ب.ظ

طی انتخابی برگزار شده در مرداد ماه سال جاری خانمها یگانه ربانیها،مریم بهرامی،فاطمه زهرا تجدد و غزل صبوری جهت اعزام به استان سمنان و شرکت در مسابقات بسیج دانش آموزی در مهرماه 94 برگزیده شدند که نتایج این رقابتها به شرح زیر میباشد:

یگانه ربانیها 3 طلا
مریم بهرامی 3 طلا
فاطمه زهرا تجدد 2 طلا
غزل صبوری2 طلا و 1 نقره
و در مجموع استان قزوین و چهارمحال بختیاری در امتیاز 160 مشترک و پس از اعلام رنکینگ مدالها قزوین مفتخر به کسب کاپ اول
چهارمحال بختیاری کاپ دوم 
و تهران با کسب 154 امتیاز کاپ سوم را بدست آوردند.
برای دیدن تصاویر بر روی عکس کلیک کنید.





نظرات() 

اینبار آفتاب از قلب استان قم درخشید

نوشته شده توسط :saeede riazi
شنبه 25 مهر 1394-11:43 ب.ظ

در پایان مسابقات :

فاطمه زهرا تجدد 3 مدال طلا 
غزل صبوری 3 مدال طلا
هیوا زنگنه 2 مدال طلا و یک نقره
کمند معصومی 1 طلا و 2 نقره
آذین جباری 1 نقره و 1 برنز
از 11 مدال طلای توزیع شده 9 مدال را تیم آکادمی آفتاب قزوین تصاحب کرد و در پایان...
 آفتاب با کسب 250 امتیاز کاپ اول
 استان قم 151 امتیاز کاپ دوم
ایثار 146 امتیاز کاپ سوم








نظرات() 

مسابقات 6 جانبه

نوشته شده توسط :saeede riazi
جمعه 3 مهر 1394-11:12 ق.ظ

یکدوره مسابقه 6 جانبه به میزبانی استان قم در تاریخ 17 مهر ماه به مدت یک روز برگزار می گردد.

رده های سنی :1380-1383

اسامی نفرات اعزامی و نتایج متعاقبا از طریق آکادمی آفتاب اعلام می شود.





نظرات() 

باز هم رکورد شکنی توسط شناگران آفتاب

نوشته شده توسط :saeede riazi
شنبه 28 شهریور 1394-01:09 ب.ظ

مسابقات لیگ شنا ی مسافت کوتاه زیر 15 سال جام آذرباییجان

24 تا 27 شهریور ماه تبریز

فاطمه زهرا تجدد:شکستن رکورد ملی در ماده 100 متر کرال پشت با رکورد 01:10:85 و کسب مقام اول

                          کسب مقام دوم در ماده 50 متر کرال پشت

غزل صبوری:کسب مقام سوم در ماده 100 متر کرال پشت

                  کسب مقام دوم در ماده 200 متر کرال پشت

                 کسب مقام سوم در ماده 200 متر پروانه

مربیان:مهدیه ریاضی.سعیده ریاضی .شیرین خسروی.

 





نظرات() 

رکورد شکنی در مسابقات آموزش و پرورش

نوشته شده توسط :saeede riazi
شنبه 28 شهریور 1394-12:49 ب.ظ

مسابقات قهرمانی شنای آموزشگاه های کشور

شیراز 8 تا 13 شهریور ماه

تعداد مدال:

غزل صبوری:رکورد شکنی در ماده 100 پشت بارکورد 01:14:97 و کسب مدال طلا

                  رکورد شکنی در ماده 100 متر پروانه 01:15:79 و کسب مدال طلا

                 کسب مقام دوم در 200 متر مختلط انفرادی

فاطمه زهرا تجدد:رکورد شکنی در ماده 100 متر کرال پشت با رکورد 01:14:50 و کسب مدال طلا

آرا قربان زاده:کسب مقام سوم در 50 متر پروانه

                   کسب مقام سوم در ماده 50 متر قورباغه

ریحانه محمودی:کسب مقام سوم در ماده 100 متر کرال پشت

فاطمه هدایت مهر:کسب مقام دوم در ماده 100 متر قورباغه

کسب مقام دوم در ماده 50*4 متر مختلط تیمی توسط خانمها غزل صبوری .آرا قربان زاده.کمند معصومی و ساجده تاتلاری

کسب کاپ سومی مسابقات توسط خانمها:غزل صبوری.آرا قربان زاده.ساجده تاتلاری.کمند معصومی.هیوا زنگنه.فاطمه هدایت مهر.ریحانه محمودی.آذین جباری.ستایش احدی و یکتا غضنفری

مربیان تیم:مهدیه ریاضی.سعیده ریاضی.شیرین خسروی.مه نوش مهرنگار

آلبوم مسابقات





نظرات() 

قهرمانی تیم واترپلو

نوشته شده توسط :saeede riazi
شنبه 28 شهریور 1394-12:42 ب.ظ

مسابقات لیگ واترپلو جام شهدای آذرباییجان غربی

تاریخ مسابقات 27 مرداد ماه 1394

تعداد مدال :18 مدال برنز

کاپ سومی مسابقات

اسامی بازیکنان:

مه نوش مهرنگار.شیرین خسروی.مهرنوش شایسته مهر.فاطمه زهرا تجدد.رومینا کاکاوند.تابان عطارزاده.کیمیا راد.فرنگیش قربانی.پریکا شالی.محدثه احمدی.مبینا رهنما.آراقربان زاده.کمند معصومی.سبا رستگار.فاطمه ذوالفقاری.رویا افتخاری.مهسا کمالیها.

دروازبان:پرستش رحمانی

مربی:سعیده ریاضی

سرپرست:نوشین مهرنگار

آلبوم 

مسابقات



نظرات() 




درباره وبلاگ:



آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:







The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو